Misyonumuz ve Vizyonumuz

About us

Misyonumuz

1. MEZUN’lar arasında iletişimi, sosyal ve mesleki dayanışmayı artırmak.
2. Üyelerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak,
3. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunlarının sahip oldukları bilgi ve tecrübe birikimlerinin Yeditepe Üniversitesi mensupları, öğrencileri ve toplumla paylaşımını sağlamak.
4. Yeditepe Üniversitesi kültürünün temeli olan değerlerin ve Yeditepe Üniversiteli olma ruhunun mezunlar arasında yaşamasına ve yaşatılmasına ve Yeditepe Üniversitesi kalitesinin korunmasına çalışmaktır

Vizyonumuz

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ün ” Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır. Beden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında, belki gayelere tamamen eremediğimizi, fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir. Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişimini inkar etmek olur. Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar. ” cümleleri doğrultusunda Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni dünyanın sayılı Tıp Fakültelerinden birisi yapmak için durmaksızın çalışmaktır.

İletişim Bilgilerimiz.

Yücetarla Cad. No: 33/5 Zuhratbaba Bakırköy / İSTANBUL

  • dummy(212) 123 45 67

  • dummy(212) 123 45 67

  • dummy  info@yutmed.org.tr

Haber Bülteni

E-posta adresini girerek Bültenimize Üye Olabilirsiniz.

© Copyright yutmed 2024. Dizayn Tasarlama ve Kodlama YUTMED

Ara